İstanbul Yazılım | Web Tasarım

#GRAFİK TASARIM

image description

#HERŞEY DEĞİŞECEK

image description
01

KURUMSAL

Hakkımızda

 Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Yazılım 2017 yılında, genç girişimciler tarafından kurulmuştur. İşlerimizin çok çeşitli ve sunduğumuz çözümlerin bir çok alanı etkilenmesinden dolayı İstanbul Yazılım adını bir metafor olarak kullanmaktayız. Sektörün iç dinamiklerini bilen ve teknolojiyi yakından takip ederek, müşterilerine yeni nesil çözümler sunmayı hedefleyen İstanbul Yazılım, kişilerin veya kurumların istekleri doğrultusunda çalışmalarını tamamen size özel olarak geliştirmektedir.

 • Grafik Tasarım

  Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir.

 • Web Tasarım

  Web standartları, değişik web sayfası görüntüleme cihazlarının, web sitesi içinde sunulan bilgileri aynı şekilde kullanıcıya göstermesine yardim eden bir takım yazılım teknolojileri toplamına verilen isimdir.

 • Video Yapım

  Fikir oluşturma aşamasından, senaryo yazımına, yapımdan, yapım sonrası hizmetlerine kadar, görsel yapımlarınızın her aşamasın da hizmet vermektedir.

 • Animasyon Yapım

  3d animasyon başta olmak üzere, animasyonun her çeşidi, uzman sanatçılar tarafından yapılır.

 • İşitsel Yapım

  Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium dolorem laudanm, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

 • Havadan Görüntüleme

  Havadan görüntüleme uzmanı Kaan Dereli yönetim de model uçak - helikopter ya da gerçek helikopterler kullanılarak havadan video ve fotoğraflama hizmetlerini vermektedir.

HİZMETLER

04 TÜMÜNÜ GÖR