Hizmetlerimiz

image
image
image
image

E-ticaret Çözümleri

İşinizi büyütmeniz ve esneklik için geliştirilmiş e-ticaret paketleri. Binlerce firmanın kullandığı Türkiye'nin e-ticaret altyapısı. Tüm paketlerde 7/24 Telefon ve Ticket Desteği.

image
image

Native Mobil Uygulama Çözümleri

İstanbulyazılım.net Native mobil uygulamanızla daha hızlı, daha kolay alışveriş deneyimi sunarak, zaman ve mekan bağımsız müşterilerinizle sürekli bağlantıda kalın!

image
image

Muhasebe Programları Entegrasyonları

E-Ticaret sistemini tek başına kullanmak büyük işletmeler için yeterli gelmeyebilir. Bu tür durumlarda muhasebe programlarıyla entegrasyon sağlayarak ilerlemenin önemi başlar.

image
image

Pazaryeri Entegrasyonları

Günümüzde işletmeler satışlarının ciddi bir aşamasını sanal pazar yerleri üzerinden sağlıyor. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm sanal pazar yerleri ile entegrasyon ise istanbulyazılım.net E-ticaret ile sandığınızdan daha kolay.

image
image

E-ihracat Çözümleri

İstanbulyazılım.net E-ihracat ile ürünlerinizi dünyaya satın.Türkiye sınırlarının dışında, çok büyük fırsatlar keşfedilmeyi bekliyor.

image
image

CMS (Kurumsal Site)

Sektörünüze özel tasarım ile kurumsal site yaptırarak şirketinizi tanıtabilir, ürünleriniz ve kaliteniz hakkında bilgi verebilirsiniz.

image
image

E-ticaret projeniz hakkında size yardımcı olmamızı ve detaylı bilgi vermemizi ister misiniz?

Bize Ulaşın
image
image